SYSTÉMY LEŠENÍ

FASÁDNÍ

  • RODINNÉ DOMY
  • BYTOVÉ DOMY  

RUX SUPER 65 a SUPER 100

napište nám | poradíme

fake

Nízký počet základních stavebních dílů v kombinaci s velkým počtem doplňků dělají z fasádního lešení SUPER systém lešení s řešením šitým na míru pro nejrůznější účely použití.Systémové lešení je dodáváno ve dvou základních šířkách 65 cm (2 pochozí podlahy) a 100 cm (3 pochozí podlahy). Pevně instalované sklopné kolíčky pro osazení diagonál a zábradlí tak jako navařené vrchní kolíky pro osazení podlah, garantují časově úspornou a bezpečnou montáž bez posuvů a skluzů.


 

LAYHER BLITZ

fake

Pouze několik základních dílů, které umožní rychlou a bezpečnou práci. Jedná se o rychlý a přesto únosný a bezpečný systém, pomocí kterého lze zvládnout téměř všechny požadavky. Rámové lešení Layher Blitz má mnohostranné použití i díky promyšlenému souboru dílů.

 


 

PROSTOROVÁ LEŠENÍ

  • DEVELOPERSKÉ PROJEKTY 
  • PANELÁKY 

napište nám | poradíme

RINGSCAFF (SCAFOM-RUX)

fake

Bezpečně, efektivně, rychle v montáži a staticky vynikající. Flexibilní v úzkém prostoru – přesvědčivý u velkých projektů, to jsou znaky modulového lešení RINGSCAFF – aktualizace moderního prostorového lešení – je kompatibilní se srovnatelnými modulovými systémy lešení (LAYHER ALLROUND).


 

LAYHER ALLROUND

fake

Systémové – modulové (prostorové) lešení se využívá hlavně pro náročné lešeňové konstrukce – a to za situací, kde nelze optimálně (technologicky, ekonomicky) použít konvenční lešení (fasádní apod.). Lešení Allround je určeno pro bezpečné a vysoce univerzální dočasné konstrukce.